KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12894120

nr 1289 4120

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Fiskande flicka, omkring 1900. Ej signerad. Akvarell, 27,5x21 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 18 november 2019
kl 18:36:38